Çarşı

Sahip olduğunuz kurumsal şirkete bağlı sanal mağazanızı oluşturmak ve ürünlerinizi online ödeme ile satışa sunmak istiyorsanız Çarşı mağazanızı açabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MAĞAZA AÇ Fırsatları Yakala!
Hal

Kurumsal satış tipinde, toptan satışlarınız için ilan yayınlayarak ürünlerinizi sergilemek, ilgilenen alıcılara teklif vermek için Hal mağazanızı kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MAĞAZA AÇ Fırsatları Yakala!
Pazar

Bireysel veya kurumsal satış tipinde (ikinci el yada sıfır) ürün ilanlarınızı yayınlamak ve online ödeme ile satış yapmak için Pazar mağazanızı açabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MAĞAZA AÇ Fırsatları Yakala!
Kurumsal Mağazalar

Şirketinizi kaydederek (Şahıs, Komandit, Limited veya Anonim) kurumsal satış yapmak ve ilan yayınlamak isterseniz, üç platformda birden hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz sayıda mağaza açabilirsiniz! Kurumsal perakende satış yapabileceğiniz Çarşı mağazası ve komisyonsuz toptan satış yapabileceğiniz Hal mağazanız ile e-ticaret alanına yeni bir soluk getirecek olan allesgo.com' a kayıt olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir şirket türüne ait vergi levhanız yok fakat Vergi Muafiyet Belgesi sahibiyseniz girişimcilere özel kampanyamız ile kurumsal mağaza açılışı yapabilirsiniz. Tüm bu süreçlerde Mağaza Destek Ekibimiz ve Kategori Sorumluları Ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Bireysel Girişimciler

E-ticaret sektöründe satıcı olarak bulunmak istiyor ama genel şartları karşılamadığınızı düşünüyorsanız allesgo.com Pazar Bireysel platformu sizin için var! Bu platformda sıfır veya ikinci el ürün satabilir ve hatta ürünlerinizi ilan olarak eklerseniz komisyonsuz satış yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgi formunu doldurmak ve Kimlik Kartı veya resmi olarak ikamesi olan bir belge yüklemek. Mağazanız açıldıktan sonra Destek Ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olacaktır.